УВAГA! Нa 14.00 – пoвiдoмuлu! Львiв, гoтyйтecь! Зaкpuвaйтe вiкнa тa двepi…

До України наближається хмара забрудненого повітря, і вже зараз спостерігається зниження якості повітря в окремих регіонах, особливо на заході країни. За даними погодного радару Ventusky, станом на 02:00 6 лютого, забруднене повітря вже знаходиться у східних регіонах Польщі та рухається в Україну з заходу і півночі.


Зниження якості повітря у Львові

Найгірша ситуація наразі у Львові, де рівень забруднення повітря досягне показників 33-35, що вважається нездоровим для чутливих груп населення. Така ситуація вже зараз є актуальною, а станом на 05:00 6 лютого, забруднене повітря в регіоні буде залишатися на рівні 35-37.


Вплив на Донеччину та інші області

Не краща ситуація і в Донецькій області, де рівень забруднення повітря варіюватиметься від 32 до 109 одиниць. Це також створює небезпеку для здоров’я людей, особливо для тих, хто має проблеми з дихальними шляхами.


Прогноз на 11:00 та 14:00 6 лютого

Станом на 11:00 6 лютого показники забруднення у Львівській області піднімуться до 55-59 одиниць, що вже вважається нездоровим рівнем повітря. Для порівняння, показник забруднення вище 50 вже може мати серйозні наслідки для здоров’я.

Ще гірша ситуація очікується в обідню пору. О 14:00 6 лютого рівень забруднення у Львівській області підвищиться до 55-65 одиниць. Це все ще залишається на межі «нездорового рівня», що може створювати серйозні проблеми для чутливих груп населення, таких як діти, люди похилого віку, а також ті, хто має захворювання органів дихання.

.


Чому це важливо?

Забруднене повітря може призвести до погіршення стану здоров’я людей, особливо тих, хто часто стикається з проблемами з диханням. У таких умовах варто звертати увагу на показники якості повітря, уникати тривалого перебування на вулиці, а також вживати заходів для зменшення впливу шкідливих часток на організм.

Аналітики попереджають, що, якщо забруднення повітря продовжить зростати, на деяких територіях країни можуть бути введені додаткові обмеження для запобігання погіршенню здоров’я населення.