В кpaїнi cтpaшнa пaнiкa! Cuлoвuкu мacoвo пepeвipяють фypu, нa дopoгax вeлuчeзнi пpoбкu

Після української атаки дронів на стратегічні авіабази, у Росії почався масштабний транспортний та логістичний колапс. Федеральні траси зупинились, силовики проводять масові перевірки фур, економіка зазнає нових ударів.


Атака та хаотична реакція

Українські дрони атакували аеродроми, де базується стратегічна авіація Росії. Реакція силовиків виявилася запізнілою — вже після вибухів почалися масові перевірки фур на дорогах.

Очевидці повідомляють про кілометрові затори в Іркутській області та центральній частині країни. На трасах силовики зупиняють кожну вантажівку, перевіряючи на предмет “диверсій”.


Особливий інцидент на Далекому Сході

У Серишевському окрузі Амурської області ситуація загострилася: перекрито 11-кілометрову ділянку федеральної траси Чита – Хабаровськ (Р-297 “Амур”) для всіх видів транспорту.

Причиною став вибух причепа вантажівки поблизу селища Серишеве. Після цього силовики почали пошуки можливих “диверсантів”, водії скупчуються на узбіччях, виникли перебої зі зв’язком.

.


Параліч логістики і бізнесу

Через масові перевірки фур доставка вантажів по країні зупинилася або порушена, особливо в Сибіру та на Далекому Сході.

  • Склади переповнені,
  • клієнти вимагають пояснень,
  • контракти зриваються.

Далекобійники повідомляють про повну зупинку логістики та нервову атмосферу серед водіїв.


Спроби знайти винних

Правоохоронці намагаються встановити особу, пов’язану з фурами, нібито задіяними в атаці. Ідеться про “Артема” — громадянина України, якого називають власником техніки. Слідчі також провели обшуки на складі у Челябінську, за адресою Свердловський тракт, 28А, де начебто збирали дрони.

Проте, як зазначають експерти, жодна з цих дій не змінить наслідків атаки: літаки вже знищені, а економічні втрати наростають.

Події демонструють хаос і неготовність системи безпеки РФ до сучасних загроз. Замість превентивних заходів — імітація дій вже після події.
Масові перевірки, затримки, обшуки і паніка не дають реального результату, лише створюють враження дій під контролем. Тим часом, економіка отримує “вторинний удар” — не від зброї, а від внутрішнього паралічу логістики.

“Пізно схаменулися”, — так описують ситуацію навіть канали, які зазвичай підтримують владу.

Ситуація залишається напруженою. Відновлення нормального руху може зайняти дні або навіть тижні. Економічні наслідки — поки складно оцінити повністю, але вони вже помітні у зриві поставок та паніці серед бізнесу.